Mesko AD 4495 Milk frother, Pink
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 25.00 mm |
| Brutokaal | 0.06 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 210.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 40.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.04 kg |
| Paber/Papp | 19.00 g |
| Palette Qty | 4114 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 1.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: mesko ad 4495 milk frother, pink, ms 4493p, mesko, piimavahustajad

